Skip to content Skip to footer

MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad www.lshealth.eu veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja LS Health OÜ (edaspidi ka Müüja või Veebipood) vahel toodete ja teenuste ostmisel (edaspidi Tellimus).

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad LS Health OÜ veebipoest toodete ja teenuste ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtiv võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

Müüja jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.lshealth.eu.

Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Hinnad

Kõik kodulehe nähtavad hinnad on näidatud eurodes ja on lõplikud. Hindadele ei lisandu käibemaksu, ja hinnad ei sisalda käibemaksu. LS Health OÜ ei ole käibemaksukohuslane.

LS Health OÜ-l on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu.

Kui Veebipoes on muudetud hinda peale Osjta poolt Tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, osutatakse Ostjale vastavad tooted Tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Tellimuse vormistamine

Veebipoe poolt pakutavad tooted on kuvatud leheküljel www.lshealth.eu/pood, kus toote või teenusele klikates suunatakse Teid vastavale ostulehele. Tehke vajalikud valikud (teenus, teenuse hind) ja lisage soovitud tooted või teenused ostukorvi.

Veenduge, et ostukorvis on korrektne toode ja toote kogus. Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Mine maksma”.

Teid suunatakse edasi lehele „Arvelduse andmed,“ kus saate sisestada oma andmed, et Teile genereeritaks korrektne arve (saadetakse e-postile). Kohustuslikud andmed on eesnimi, perekonna nimi, riik ja e-posti aadress. Teiste väljade täitmine ei ole kohustuslik, kuid tuleb arvestada sellega, et kui jätate väljad tühjaks, ei saa me neid andmeid ka teie arvel kuvada. Kinkekaardi soetamisel kinke eesmärgiks tuleb lahtris Lisainfo märkida Kinkekaardi saaja eesnimi ja perekonna nimi.

Seejärel kuvatakse ekraanile Tellimuse info, mille eest saate tasuda mugavalt Everypay pangalinkide või teiste makselahenduste abil pankades euromaksena või PayPali kontot või Stripe maksesüsteemi pangakaardiga kasutades.

Teile saadetakse Teie meilile automaatne Tellimuse kinnitus, mis teatab, et oleme Tellimuse kätte saanud. Peale Tellimuse esitamist võetakse hiljemalt 3 tööpäeva jooksul ühendust, et kokku leppida sobiv aeg teenuse kasutamiseks. Kinkekaardi puhul saate selle PDF failina meilile.

Tellimuste eest tasumine

Tellimuste eest saab tasuda ainult eurodes.

Tellimuste eest saab tasuda:

Swedbank, SEB, LHV, Coop ja Luminor pangalingi vahendusel EveryPay teenust kasutades või PayPali või Stripe maksekeskkonna kaudu, sh pangakaardi maksega tasudes.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Tasumine toimub väljaspool veebipoodi turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs Ostja panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Müügiarve saadetakse Teile e-postiga peale arve täies ulatuses tasumist.

Juhul kui soovite makse sooritada arve alusel pangaülekande teel, palun võtke meiega ühendust
e-posti teel info@lshealth.eu.

LS Health OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. LS Health OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja EveryPay AS-le, PayPal või Stripe maksekeskkonnale.

Toote pakkumine

Toote pakkumiseks loetakse e-poest ostetud teenustele ligipääsu andmist või teenuse pakkumist.

Pretensioonid

Pretensioonid tuleb esitada meiliaadressile info@lshealth.eu. Vaidlused lahendatakse eelkõige läbirääkimiste teel Eesti Vabariigi seaduste alusel. Kokkuleppe mittesaavutamisel mõlemal osapoolel on õigus pöörduda Harju maakohtusse.

Ostust taganemine

Ostjal on õigus teenuse ostust taganeda 14 päeva jooksul peale teenuse Tellimust (VÕS § 562 lg 3).

Kui ostetud teenus Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Ostjal võimalus lepingust taganeda, saates
LS Health OÜ e-posti aadressile info@lshealth.eu vastavasisulise teate. Ostja peab teatama oma nime, Tellimuse numbri ning oma arvelduskonto numbri. Lepingust taganemiseks võib kasutada VÕS-is toodud taganemisavalduse tüüpvormi või esitada taganemisavalduse vabas vormis.

Juba kasutatud teenusest ei saa taganeda.

Ostjale tagastatakse summa teenuse maksumuse ulatuses.

Raha taganetud teenuse eest kantakse Ostja arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul pärast Ostja avalduse saatmist.